The business lesson in 3a!
Klasa 3A z „Primary Steps” rozpoczyna nowy projekt edukacyjny „Lekcje przedsiębiorczości-poznajemy ciekawe zawody”. Projekt ma na celu ukazywanie uczniom znaczenia wykorzystania wiedzy i nauki w praktycznym funkcjonowaniu przedsiębiorstw. Wycieczka do Banku BPH O/ Bielsko-Biała, przy ul. Szkolnej zainaugurowała nasz projekt. Uczniowie przeprowadzili wywiad z dyrektorem Banku BPH, który kompetentnie i wyczerpująco omówił odpowiedzialną ale i satysfakcjonującą pracę na stanowisku kierowniczym w dużym banku, znaczenie wykształcenia zarówno ekonomicznego, jaki prawniczego oraz umiejętności pracy z zespołami ludzkim. Pani Renata pokazała nam różne stanowiska obsługi klienta i podkreśliła znaczenie dbałości o dobro klienta i jego finansów. Uczniowie otrzymali upominki, za które bardzo dziękujemy i które na pewno utrwalą wiedzę zdobytą w czasie lekcji przedsiębiorczości w Banku BPH.