Jeśli  cechuje Cię pozytywna energia i chcesz pracować z dziećmi w wieku szkolnym – zapraszamy, dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy placówką otwartą na nowe metody nauczania, zawsze chętnie wspieramy pomysły naszej kadry ;))

Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności i jesteś pasjonatem tego co robisz – koniecznie zgłoś  się do Nas. Z uwagi na promowanie w szkole dwujęzyczności w nauczaniu, mile widziane jest biegłe posługiwanie się językiem angielskim.

Nasza Szkoła to miejsce, które jest bezpieczne  i  przyjazne dla dzieci, a atmosfera pracy zespołowej sprawia, że każdy pracownik czuje się tu doceniony za swoją pracę.

Jeśli posiadasz kwalifikacje do nauczania w szkole i czujesz, że to jest miejsce  dla Ciebie – aplikuj, wysyłając swoje dokumenty.

1.  CV (objętość – jedna  strona  A4) ze zdjęciem

2.  List  motywacyjny