Swearing-in ceremony!
Ślubowanie klasy pierwszej. 20 października wszyscy uczniowie klasy pierwszej złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar naszej szkoły. Na początku pierwszoklasiści zostali pasowani na uczniów. Uroczystego pasowania na uczniów Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej Primary Steps dokonała Pani Dyrektor. Dzieci przyjmowały ten symboliczny gest z wielkim przejęciem. W tym jakże wyjątkowym dniu dzieciom towarzyszyli rodzice, którzy z dumą obserwowali, jak ich pociechy wstępują w szeregi szkolnej braci. Na zakończenie starsi uczniowie zaprezentowali swoje programy artystyczne i zapewnili o swoim wsparciu. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie. Niech zapał do nauki trwa w Was przez cały okres edukacji!