The business class in 3a!
Klasa 3A w ramach projektu edukacyjnego „Lekcje przedsiębiorczości-poznajemy ciekawe zawody” wybrała się tym razem do Hipermarketu Auchan. Dzięki przychylności Dyrektora Auchan uczniowie mogli poznać funkcjonowanie dużego przedsiębiorstwa handlowego. Pani kierownik Monika była naszym doskonałym przewodnikiem. W piekarni zobaczyliśmy cały proces robienia pysznych pączków i pieczywa, a uwieńczeniem było samodzielne wykonywanie owocowej tarty przez uczniów. Wśród wielu ciekawych i bardzo potrzebnych stanowisk w tak dużym przedsiębiorstwie zobaczyliśmy, jak wygląda monitoring obiektu oraz odpowiedzialna praca na kasie-każdy z nas mógł skasować i zapakować towary. Dowiedzieliśmy się, że oprócz kwalifikacji ważna jest także pasja i zamiłowanie do wykonywanej pracy. Bardzo dziękujemy za wspaniałą lekcję i upominki, na pewno ją zapamiętamy.