St. Andrew’s Day!
Zgodnie z tradycją, w dzień Świętego Andrzeja odbywają się zabawy, podczas których chętni do poznania przyszłości sobie wróżą. Często także doszukują się symbolicznych znaczeń  w przedmiotach, nabierających w tym dniu szczególnej mocy. Uczniowie naszej szkoły przeżyli wspaniały dzień, pełen magii, wróżb, konkursów i tańca przy dźwiękach znanych przebojów. Klasy drugie próbowały dodatkowo wcielić się w rolę bohatera lektury „Szewczyk Dratewka” , samodzielnie projektując eksperymenty z tradycyjnymi, sypkimi składnikami spożywczymi. Niby łatwe, ale pracochłonne i uczące cierpliwości. No i gdzie te mrówki do pomocy? Dzień zakończył się szkolną dyskoteką, na koniec której odbyły się warsztaty taneczne poprowadzone przez rodziców jednego z naszych uczniów. Bardzo dziękujemy, bawiliśmy się znakomicie ! Tego dnia w naszej szkole było dużo śmiechu i radości, magii i wiary, że właśnie dzisiaj przyszłość odkrywa przed nami swoje tajemnice. Uczniowie pamiętają, aby traktować przepowiednie z przymrużeniem oka, bo Andrzejki to przecież tylko zabawa.