The business class in 3a!
Lekcje przedsiębiorczości w klasie 3A, to nie tylko wycieczki do zakładów i firm ale również ciekawa i efektywna współpraca z naszymi rodzicami, którzy dzieląc się swoją nabytą wiedzą, umiejętnościami edukacyjnymi, wzbogacają doświadczenia uczniów. Pani Michalina, mama Karolinki przygotowała i przeprowadziła bardzo kształcącą, aktywną lekcję konsumencką. Uświadamiała i wyjaśniała na przykładzie piramidy żywienia i bogatych materiałów, znaczenie hasła „Jesteś tym co jesz” . Uczniowie w oparciu o listę zakupów samodzielnie dokonywali wyboru zdrowych i wartościowych produktów, zwracali uwagę na ich skład i termin przydatności do spożycia. Ta atrakcyjna lekcja, połączona z mądrą zabawą, świetnie poprowadzona przez rodzica, zakończona smacznym podwieczorkiem, zrobionym przez Panią Michalinę wywarła duże wrażenie na uczniach, są bogatsi w wiedzę, jaką z niej wynieśli-DZIĘKUJEMY!