The meeting in the Library!
W grudniu uczniowie klasy 2A i 1A mieli okazję zwiedzić nieznane dotąd zakamarki Książnicy Beskidzkiej. Podczas wizyty w bibliotece pani Patrycja wprowadziła nas w ten magiczny świat czytając nam fragment książki Renaty Piątkowskiej pt.: „ Gdyby jajko mogło mówić” . Nie dajcie się zwieść tytułowi – fragment był o św. Mikołaju. Następnie uczniowie mogli poczytać, pooglądać i zapytać o swoje ulubione pozycje. Pani Patrycja zabrała nas również na niesamowitą wycieczkę po zakamarkach budynku, miejscach do których na co dzień nie ma wstępu nikt inny oprócz pracowników Książnicy. Uczniowie byli zachwyceni magazynem z tajemniczymi przesuwanymi regałami. Zachęcamy do ponownej wizyty – przekonaliśmy się, że każdy znajdzie tam książkę, która rozwinie pasje, zainteresowania i poszerzy horyzonty młodego czytelnika.