The visit to the Library!
Zaraz po nowym roku, klasa 2b jako już ostatnia z klas wybrała się na zajęcia biblioteczne do Książnicy Beskidzkiej. Pani prowadząca oprowadziła uczniów po zakamarkach biblioteki, czytelni i archiwach dostępnych dla pracowników. Zapach książek czuć było wszędzie a magazyn z przesuwnymi regałami chciałby mieć co drugi z klasy w swoim pokoju. Uczniowie szukali wśród półek książek według swoich upodobań, chłopcy głównie Star Wars, piłkarze, odkrywcy, wynalazki w 3 d czy książki i rekinach i dzikich zwierzętach, dziewczynki- zwierzęta, szydełkowanie, serie strasznych historii, książki o koniach i o tym jak zaopiekować się psem czy chomikiem. Znów nie brakowało pytań oraz błyskotliwych odpowiedzi. Klasa poczytała, pooglądała wszelakie pozycje. Z góry zachęcamy do ponownej wizyty – Książnica to miejsce, gdzie każdy znajdzie dla siebie książkę, która go interesuje czy rozbudzi w nim nowe zainteresowania. W końcu książki to skarbnice wiedzy.