Las clases de español en todos los grupos.
Na zajęciach z języka hiszpańskiego nasi najmłodsi uczniowie Mia, Michał i Mikołaj przygotowali oraz wygłosili piękne prezentacje swojej osoby. Z pewnością, kiedy uda im się pojechać do Hiszpanii nie będą mieli problemu aby się przedstawić. Nasi podopieczni z klasy 2B i 2A poznali historię zabawnej Myszki Pérez, która w Hiszpanii cieszy się wielką popularnością wśród najmłodszych, jako że to właśnie ona zbiera mleczne ząbki i w zamian pod poduszką zostawia mały upominek. Zainspirowani jej postacią postanowiliśmy stworzyć jej podobiznę w oryginalny sposób, co ilustrują poniższe zdjęcia. W klasach drugich po raz pierwszy powtórkę z rozdziału zrealizowaliśmy w oryginalny sposób, tworząc tzw. drzewo słów. Uczniowie na liściach zapisywali nowe słówka, które ostatnio poznaliśmy i przylepiając je do narysowanych na brystolu gałęziach stworzyli małe dzieło sztuki. W klasie 3A ostatnio czujemy się jak mali podróżnicy. Poznajemy nazewnictwo zwierząt i ich miejsca zamieszkania na mapie i w terenie. Staramy się opisywać ich wygląd oraz upodobania żywieniowe. Temat sprzyjał realizacji rozgrywek, podczas których łatwiej było przyswajać nowe słownictwo i dowiedzieć się sporo ciekawostek.