Ice rink activities
W połowie marca uczniowie z kl. 3A zakończyli cykl zimowych, intensywnych ale i bardzo efektywnych lekcji wychowania fizycznego na lodowisku. Umiejętności, jakie nabyli, lub udoskonalili, różne techniki jazdy na łyżwach, odważne poruszanie się po lodzie w rożnych konfiguracjach z pokonywaniem przeszkód włącznie, czy wreszcie prawdziwy hokej, to istotne edukacyjnie walory tych zajęć. Powroty po zajęciach autobusem były dodatkowym , jakże ważnym elementem edukacji społecznej, kulturowej, przyrodniczej czy nawet matematycznej, dzieci to bardzo lubiły, poznawały się i wspierały jeszcze bardziej.
Ważnych i mocnym ogniwem byli sami Rodzice trzecioklasistów. Pomysłowość, akceptacja i wreszcie wsparcie na każdych zajęciach „Super Mam”, które pomagały, dzieliły ciepłą herbatą i wreszcie były “TAXI-3A”-BARDZO DZIĘKUJEMY.