The Third Declamation Contest!
Kolejny, III już Szkolny Konkurs Recytatorski był w Primary Steps wielkim, miłym spotkaniem z twórcami literatury dziecięcej oraz ich interpretatorami. Do konkursu w dniu 9 maja przystąpiło aż 13 uczestników, reprezentantów wszystkich klasy. Duża sala ruchowa wypełniona była niezwykle kulturalną, szkolną widownią, śledzącą z uwagą wykonawców nagradzając ich oklaskami oraz owacją, gdyż jak twierdzili recytacje były zachwycające. Nasze niezawodne i kompetentne jury znowu miało wiele pracy, gdyż wybór najlepszych spośród wspaniałych recytacji był bardzo trudny. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę książkową i wyróżnienie za udział. W kategoriach poszczególnych klas I miejsce zajęli: klasa I-Michał Sz.(„Brat” ), klasa II- Gabrysia J. („Stefek Burczymucha” ), klasa III-Marysia T.(„Miss Stonoga” II miejsce zajęli: klasa II-Julia M.(„O rodzicach”), klasa III-Michalina M.(”Mama ma zmartwienie”); III miejsce zajęli: klasa II-Maya S.(„Smok”), klasa III-Kuba G.(„Włos”). Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym serdecznie gratulujemy.