My book – the contest!
Od sześciu lat stałym elementem programu Targów Książki dla Dzieci i Młodzieży “Dobre Strony” jest także ogólnopolski konkurs dla dzieci i młodzieży „A to moja bajka właśnie…” na napisanie autorskiej bajki lub baśni. Julia z klasy 2 b zdobyła w ramach tego konkursu wyróżnienie!!! Wręczenie nagród odbyło się 29 maja w Klubie Proza we Wrocławiu w ramach ww 8. Targów Książki dla Dzieci i Młodzieży. Konkurs wydaje się prosty ale z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. Oprócz licznych nagród, które dostały dzieci ich prace zostaną wydrukowane, a premiera książki będzie miała miejsce na kolejnych Targach. Julka jeszcze raz OGROMNE GRATULACJE! PS. Dziękujemy mamie Julki – pani Bożenie za krótką relację do kroniki oraz zdjęcia.