Nice relax in wellness clinic!
W środę 14 czerwca 3a miała ostatnią, tak lubianą przez uczniów lekcję poza szkołą, w terenie, która była uwieńczeniem mojego klasowego projektu edukacyjnego „ Lekcje przedsiębiorczości-poznajemy ciekawe zawody”. Tym razem odwiedziliśmy Gabinet Kosmetyczny Pani Małgorzaty, mamy naszej Martynki . Pani Małgosia zorganizowała i przeprowadziła fantastyczną, pachnącą i atrakcyjną edukacyjnie lekcję na różnych stanowiskach zabiegowych gabinetu. Uczniowie pod fachowym okiem, samodzielnie wykonali i zastosowali materiał na bananową maseczkę, brali udział w zabiegach pielęgnacji dłoni. Takie poznawanie przez działanie było dla nas niepowtarzalnym doświadczeniem i najwspanialszą nauką. Dziękujemy również, za miły i smaczny poczęstunek. Ta lekcja pięknie i w radosnej atmosferze zakończyła nasze długie przygody z przedsiębiorczością.