Swimming contest!
Nasza szkolna reprezentacja pływaków z Primary Steps, pierwszy raz wzięła udział w Mistrzostwach Bielska-Białej Szkół Podstawowych i Gimnazjów w pływaniu. Stepsi, pod opieką pani Krysi Pisarek i dopingowani przez rodziców odważnie wystartowali w konkurencjach indywidualnych na 50 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców oraz 4 x 50m w sztafecie chłopców. Ich poświecenie i walka są godnie podziwu. Mimo olbrzymiej konkurencji bardziej doświadczonych już zawodników, nasi uczniowie wypadli bardzo dobrze plasując się na czołowych miejscach. Na wyróżnienie zasługują wszyscy za wolę walki i start w tak prestiżowych Mistrzostwach. Najlepsze wyniki – 9 miejsce uzyskał Mikołaj(IA), pozostali zajęli równie dobre miejsca: 14 Jan(IIB), 18 Anielka(IIB) ,19 Kuba G.(IIIA), 21 Norbert(IIA), 23 Wiktor(IIA), 25 Gabrysia(IIA) i 29 Karolina(IIIA), na startujących w dystansie około 35 zawodników. Po zawodach była zabawa na basenie oraz zasłużone lody, w szkole miłe powitanie zawodników. Dla naszych pływaków, jak mówią był to „super fajny dzień” – gratulujemy!