Co roku nasi uczniowie, wraz z opiekunami, wyjeżdżają w trakcie roku szkolnego do Ziemi Kłodzkiej na 5-dniowy międzynarodowy program EuroWeek- Szkoła Liderów.

Program EuroWeek ma na celu rozwój zdolności intelektualnych, przywództwa, kreatywności, komunikacji oraz umiejętności interpersonalnych uczestników poprzez stosowanie różnorodnych technik i podejścia ponadkulturowego.

Językiem komunikacji jest głównie język angielski. Uczestnikami programu są grupy dzieci i młodzieży z różnych krajów europejskich

Celem programu jest zapewnienie intensywnego, o wysokiej jakości szkolenia, promującego wśród uczestników uczenie się i rozwój przez całe życie. Program kładzie nacisk na:

• Rozwijanie zdolności przywódczych
  • Budowanie pewności siebie
  • Promocję nauki języków obcych
  • Rozwijanie zdolności komunikacyjnych w języku angielskim
  • Integrację wielokulturową
  • Budowanie przyjaźni i stałej współpracy pomiędzy uczestnikami i wolontariuszami z organizacji międzynarodowych.